Menu

اطلاعات تماس اعضای کمیته فنی و اجرایی:

1- دکتر محمد نوروزی

ایمیل: norouzi@qiau.ac.ir

تلفن: 33665275-028 داخلی 3079 و 4033 و

2- مهندس محمد رضا بیاد

ایمیل: mohammadreza.beyad@gmail.com

 

مسابقات ربات پرنده ایران اوپن 2017 در دو لیگ مجزای Indoor  و Outdoorبرگزار خواهد شد.  هرتیم می تواند در هردولیگ (با رباتها و اعضای مشترک یا یکسان) شرکت کند.

اعضای مشترک بین دو تیم متفاوت مجاز نیست!

برای هر لیگ ثبت نام مجزا نیاز است و در هر لیگ 3 مقام اول-دوم-سوم اعلام می شود. به تیمهای برگزیده کاپ و جایزه برای هرلیگ اهدا خواهد شد. تیمها باید TDP جداگانه برای هر لیگ ارسال کنند.

  

 

لطفا همراه TDP  حتما فیلم از عملکرد رباتها را هم ارسال نمایید.

You need to submit a Team Description Paper (TDP) for qualification purpose.

The TDP is a scientific paper, detailing information on the technical and scientific approach of the team’s research, while including also the following:  

·         Innovative technology and scientific contribution

·         Photos of the robot(s)

·         Videos of the robot(s)

·         Focus of research/research interests

·         Applicability of the robot in the real world

·         Description of the approaches and information on scientific achievements

·         Team members

·         Previous participation in IranOpen

قوانین

چگونگی اجرای مسابقه: قوانین کلی بر اساس مسابقات جهانی خواهد بود ولی تغییراتی در آنها بر اساس شرایط محل مسابقه و تشویق تیمها به بومی سازی تکنولوژی و رباتها داده شده است.

قوانین لیگ Outdoor (لینک دانلود) 

توجه: استفاده از DJI Naza Autopilot System در هر مرحله باعث حذف تیم از کل مسابقات می شود. استفاده از سخت افزار و نرم افزار open-source  به شرط انجام تکمیل و ارتقا مجاز است.

همانطور که در قوانین آمده است مسابقه در دو فضای بسته و باز انجام میشود.

مسابقه فضای باز: این قسمت از مسابقه در فضای باز مربوط به میدان موجود در محیط نمایشگاه با همان مراحل توضیح داده شده در قوانین اجرا خواهد شد.

تیم ها و ربات هایشان باید روز قبل از مسابقات در محل برگزاری حضور داشته باشند تا مصاحبه توسط داوران انجام شده و تیم ها در لیست برگزاری قرار گیرند.

همان روز در حضور تمام تیم ها قرعه کشی انجام شده و ترتیب حضور تیم ها برای انجام مسابقات مشخص می شود.

League Chair:
  • Dr. Mohammad Norouzi, QIAU University

Technical and Organization Committee members:

  1. Dr. Afshin Banazadeh, Sharif University of Technology 
  2. Hesam Maleki, Tehran University
  3. Mohammad Reza Beyad
  4. Meysam Radmanesh
  5. Dariush Khoorani
  6. Saeid Khoorani
  7. Mohammad Reza Inanlu
  8. Haman Bahadori
  9. Mojtaba Ahangar​
  10. Peiman Emamy

تيم های پذيرفته شده

  نام تيم سرپرست تيم وابستگى كشور
1 mrc Mohammad Nourbakhsh Islamic Azad University of Khomeini shahr (Isfahan) Iran
2 Guilano Erfan Jazeb Nikoo Lahijan Islamic Azad University Iran
3 SRC Larisa Khodadadi دانشگاه آزاد تبریز Iran
4 IRRC ali noroozi far پژوهشکده اویونیک دانشگاه صنعتی اصفهان Iran
5 MRSK Shapour Ebrahimi دانشگاه فنی و حرفه ای سما واحد کرمانشاه Iran
6 IRSE Ashkan Safavi sohi Islamic Azad University of South Tehran Branch Iran
7 KN2C mojtaba ahangar arzati K.N.toosi university of technology Iran
8 MRL Omid Emamgholi QIAU Iran
9 SP Aero LEE MENG TUCK DANNY Singapore Polytechnic Singapore
10 Arnema Rohullah Husaini Azad Iran
11 persis masoud ghazavi Islamic azad university khomeini shahr branch Iran
12 cyrus_uav روزبه فرهادی Islamic Azad university Iran
13 Horizon Omid Naderi Islamic Azad University Iran
14 SBU ُSeyed Ali Tabatabei Shahid Beheshti University Iran
15 RRL ‌Behzad Lotfi دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام (ره) Iran
16 ARURA Mehdi Dolat Abadi Islamic Azad University of Najafabad Iran
17 RK fly Hamed Abbasi Islamic Azad University of Kermanshah Iran

تیم های پیش ثبت نام شده

  نام تيم سرپرست تيم وابستگى كشور
1 R2Lab Milad Mousavi Kia Islamic Azad University of West Tehran Branch Iran
2 A-Team Hojjat Abedie Free Iran
3 mrc Mohammad Nourbakhsh Islamic Azad University of Khomeini shahr (Isfahan) Iran
4 CWCR hamed jalali پژوهشکده مخابرات بیسیم مؤسسه آموزش عالی بنیان Iran
5 KavehRS Kaveh RezaeiShiraz Independent Iran
6 IAUM سید رحیم جبرئیلی Islamic Azad University of Mashhad Iran
7 New_Drones مهدی الماسی Head of team Iran
8 Guilano Erfan Jazeb Nikoo Lahijan Islamic Azad University Iran
9 SRC Larisa Khodadadi دانشگاه آزاد تبریز Iran
10 IRRC ali noroozi far پژوهشکده اویونیک دانشگاه صنعتی اصفهان Iran
11 MRSK Shapour Ebrahimi دانشگاه فنی و حرفه ای سما واحد کرمانشاه Iran
12 IRSE Ashkan Safavi sohi Islamic Azad University of South Tehran Branch Iran
13 KN2C mojtaba ahangar arzati K.N.toosi university of technology Iran
14 خانه رباتیک محمد ابراهیم قائمی خانه رباتیک Iran
15 UM_ARL Loo Chu Kiong Advance Robotic Lab Malaysia
16 MRL Omid Emamgholi QIAU Iran
17 SP Aero LEE MENG TUCK DANNY Singapore Polytechnic Singapore
18 Arnema Rohullah Husaini Azad Iran
19 persis masoud ghazavi Islamic azad university khomeini shahr branch Iran
20 usc majid mirzaee دانشگاه علم و فرهنگ Iran
21 Sorena Majid Amani Sorena Robotic Group Iran
22 cyrus_uav روزبه فرهادی Islamic Azad university Iran
23 Horizon Omid Naderi Islamic Azad University Iran
24 SBU ُSeyed Ali Tabatabei Shahid Beheshti University Iran
25 RRL ‌Behzad Lotfi دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام (ره) Iran
26 ARURA Mehdi Dolat Abadi Islamic Azad University of Najafabad Iran
27 Agro-Robot Neda Azami دانشگاه تهران Iran
28 UAVES mohammad nejati university Iran
29 ASB-Copter Reza Keykha - Iran
30 دانشگاه اصفهان علی کرمانی دانشگاه اصفهان Iran
31 soha vahid ahmadi دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر Iran
32 GAS4 سامان صفایی GAS - Dist - 4 Iran
33 Coriolis Mostafa Momeni Islamic Azad University South Tehran Branch Iran
34 ARIA AMIN LOTFIPOOR ISLAMIC AZAD University Iran
35 RK fly Hamed Abbasi Islamic Azad University of Kermanshah Iran

نتایج

Day 1
Day 2
Day 3