Menu

اطلاعات تماس اعضای کمیته فنی و اجرایی:

1- دکتر محمد نوروزی

ایمیل: norouzi@qiau.ac.ir

تلفن: 33665275-028 داخلی 3079 و 4033 و

2- مهندس محمد رضا بیاد

ایمیل: mohammadreza.beyad@gmail.com

 

مسابقات ربات پرنده ایران اوپن 2017 در دو لیگ مجزای Indoor  و Outdoorبرگزار خواهد شد.  هرتیم می تواند در هردولیگ (با رباتها و اعضای مشترک یا یکسان) شرکت کند.

اعضای مشترک بین دو تیم متفاوت مجاز نیست!

برای هر لیگ ثبت نام مجزا نیاز است و در هر لیگ 3 مقام اول-دوم-سوم اعلام می شود. به تیمهای برگزیده کاپ و جایزه برای هرلیگ اهدا خواهد شد. تیمها باید TDP جداگانه برای هر لیگ ارسال کنند.

قوانین

چگونگی اجرای مسابقه: قوانین کلی بر اساس مسابقات جهانی خواهد بود ولی تغییراتی در آنها بر اساس شرایط محل مسابقه و تشویق تیمها به بومی سازی تکنولوژی و رباتها داده شده است.

قوانین لیگ Indoor (لینک دانلود) 

توجه: استفاده از DJI Naza Autopilot System در هر مرحله باعث حذف تیم از کل مسابقات می شود. استفاده از سخت افزار و نرم افزار open-source  به شرط انجام تکمیل و ارتقا مجاز است.

همانطور که در قوانین آمده است مسابقه در دو فضای بسته و باز انجام میشود.

مسابقه فضای بسته: همانند آنچه در قوانین آمده است اجرا خواهد شد. تنها تفاوت در اندازه ی اتاقک و زمین خواهد بود.

بعنوان مثال اتاقک مسابقات ایران اوپن 2016 به ابعاد 8*8 متر و ارتفاع 2.4 متر بود و المانها و در و پنجره و دودکش مانند قوانین بود.

تیم ها و ربات هایشان باید روز قبل از مسابقات در محل برگزاری حضور داشته باشند تا مصاحبه توسط داوران انجام شده و تیم ها در لیست برگزاری قرار گیرند.

همان روز در حضور تمام تیم ها قرعه کشی انجام شده و ترتیب حضور تیم ها برای انجام مسابقات مشخص می شود.

League Chair:
  • Dr. Mohammad Norouzi, QIAU University

Technical and Organization Committee members:

  1. Dr. Afshin Banazadeh, Sharif University of Technology 
  2. Hesam Maleki, Tehran University
  3. Mohammad Reza Beyad
  4. Meysam Radmanesh
  5. Dariush Khoorani
  6. Saeid Khoorani

تیم های پیش ثبت نام شده

  نام تيم سرپرست تيم وابستگى كشور
1 A-Team Hojjat Abedie Free Iran
2 R2Lab Milad Mousavi Kia Islamic Azad University of West Tehran Branch Iran
3 mrc Mohammad Nourbakhsh Islamic Azad University of Khomeini shahr (Isfahan) Iran
4 CWCR amir hosein madani پژوهشکده مخابرات بیسیم مؤسسه آموزش عالی بنیان Iran
5 RDMA Alireza Keshavarz Marvdasht Islamic Azad University Iran
6 Arita farzad salmani samadi Islamic Azad University Iran
7 Arita A farzad salmani samadi Islamic Azad University Iran
8 ROBOSINA محسن صالحی Bu-Ali Sina University Iran
9 BM Mohsen Madani دانشگاه ازاد اسلامی واحد شهر قدس Iran
10 SRC Larisa Khodadadi دانشگاه آزاد تبریز Iran
11 AUTMAV-2 Ali Jamei تیم ریزپرنده ی دانشگاه صنعتی امیرکبیر Iran
12 Arnema Rohullah Husaini Azad Afghanistan
13 MRSK Pouria Mohtarami دانشگاه فنی و حرفه ای سما واحد کرمانشاه Iran
14 IRSE Ashkan Safavi sohi Islamic Azad University of South Tehran Branch Iran
15 khayyam hashem sakkaki Islamic Azad University of Neyshabur Iran
16 KN2C mojtaba ahangar K.N.toosi university of technology Iran
17 خانه رباتیک محمد ابراهیم قائمی خانه رباتیک Iran
18 MRL Omid Emamgholi QIAU Iran
19 UI-AI Mehrdad Poursina University of Isfahan Iran
20 persis مسعود قضاوی islamic azad university khomeini shahr branch Iran
21 UM_ARL Loo Chu Kiong Advance Robotic Lab Malaysia
22 Sorena Majid Amani Sorena Robotic Group Iran
23 cyrus_uav روزبه فرهادی Islamic Azad university Iran
24 RRL بهزاد لطفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام (ره) Iran
25 Horizon Omid Naderi Islamic Azad University Iran

نتایج

Day 1
Day 2
Day 3