Menu

مسابقه رقابت فنی خلبانی (Race Challenge) ربات پرنده.

این رقابت فنی در محل مسابقات فضای باز برگزار می شود و تیمهای شرکت کننده در هردو لیگ می توانند در آن ثبت نام کنند. ثبت نام در دو روز اولیه آماده سازی  و در محل مسابقات انجام خواهد شد. هزینه شرکت در این مسابقه رایگان خواهد بود. این مسابقه فقط یک برنده خواهد داشت و به تیم برگزیده گواهی مقام داده خواهد شد.

اطلاعات تماس اعضای کمیته فنی و اجرایی:

1- دکتر محمد نوروزی

ایمیل: norouzi@qiau.ac.ir

تلفن: 33665275-028 داخلی 3079 و 4033 و

2- مهندس محمد رضا بیاد

ایمیل: mohammadreza.beyad@gmail.com

 

مسابقات ربات پرنده ایران اوپن 2017 در دو لیگ مجزای Indoor  و Outdoorبرگزار خواهد شد.  هرتیم می تواند در هردولیگ (با رباتها و اعضای مشترک یا یکسان) شرکت کند.

اعضای مشترک بین دو تیم متفاوت مجاز نیست!

برای هر لیگ ثبت نام مجزا نیاز است و در هر لیگ 3 مقام اول-دوم-سوم اعلام می شود. به تیمهای برگزیده کاپ و جایزه برای هرلیگ اهدا خواهد شد. تیمها باید TDP جداگانه برای هر لیگ ارسال کنند.

قوانین

چگونگی اجرای مسابقه: قوانین کلی بر اساس مسابقات جهانی خواهد بود ولی تغییراتی در آنها بر اساس شرایط محل مسابقه و تشویق تیمها به بومی سازی تکنولوژی و رباتها داده شده است.

قوانین با اطلاعات تکمیلی و اندکی تغییرات بروز شدند. تغییرات مهم هایلایت شده اند.

قوانین لیگ Indoor (لینک دانلود)

قوانین لیگ Indoor (لینک دانلود) (OLD)

توجه: استفاده از DJI Naza Autopilot System در هر مرحله باعث حذف تیم از کل مسابقات می شود. استفاده از سخت افزار و نرم افزار open-source  به شرط انجام تکمیل و ارتقا مجاز است.

همانطور که در قوانین آمده است مسابقه در دو فضای بسته و باز انجام میشود.

مسابقه فضای بسته: همانند آنچه در قوانین آمده است اجرا خواهد شد. تنها تفاوت در اندازه ی اتاقک و زمین خواهد بود.

بعنوان مثال اتاقک مسابقات ایران اوپن 2016 به ابعاد 8*8 متر و ارتفاع 2.4 متر بود و المانها و در و پنجره و دودکش مانند قوانین بود.

تیم ها و ربات هایشان باید روز قبل از مسابقات در محل برگزاری حضور داشته باشند تا مصاحبه توسط داوران انجام شده و تیم ها در لیست برگزاری قرار گیرند.

همان روز در حضور تمام تیم ها قرعه کشی انجام شده و ترتیب حضور تیم ها برای انجام مسابقات مشخص می شود.

League Chair:
  • Dr. Mohammad Norouzi, QIAU University

Technical and Organization Committee members:

  1. Dr. Afshin Banazadeh, Sharif University of Technology 
  2. Hesam Maleki, Tehran University
  3. Mohammad Reza Beyad
  4. Meysam Radmanesh
  5. Dariush Khoorani
  6. Saeid Khoorani
  7. Mohammad Reza Inanlu
  8. Haman Bahadori
  9. Mojtaba Ahangar​
  10. Peiman Emamy

تیم های پذیرفته شده

  نام تيم سرپرست تيم وابستگى كشور
1 mrc Mohammad Nourbakhsh Islamic Azad University of Khomeini shahr (Isfahan) Iran
2 RDMA Mazda Moatari Marvdasht Islamic Azad University Iran
3 Arita farzad salmani samadi Islamic Azad University Ardabil Iran
4 ROBOSINA mohsen salehi Bu-Ali Sina University Iran
5 SRC Larissa Khodadadi دانشگاه آزاد تبریز Iran
6 Arnema Rohullah Husaini Azad Eslamshahr university Iran
7 MRSK Shapour Ebrahemi دانشگاه فنی و حرفه ای سما واحد کرمانشاه Iran
8 IRSE Ashkan Safavi sohi Islamic Azad University of South Tehran Branch Iran
9 KN2C mojtaba ahangar arzati K.N.toosi university of technology Iran
10 MRL Omid Emamgholi QIAU Iran
11 UI-AI Mehrdad Poursina University of Isfahan Iran
12 persis masoud ghazavi Islamic azad university khomeini shahr branch Iran
13 cyrus_uav Rozbeh Farhadi Islamic Azad university Iran
14 RRL Behzad Lotfi دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام (ره) Iran
15 Horizon Mohammad Nourbakhsh Najafabadi Islamic Azad University of Khomeini shahr Branch (Isfahan) Iran
16 ARURA Elyas Nategh Islamic Azad University of Najafabad Iran
17 صاعقه Seyed Rahim Jebreili Islamic Azad University of Mashhad Iran
18 vru saba hashemi داشگاه ولیعصر رفسنجان Iran
19 ASB-Copter Reza Keykha - Iran
20 دانشگاه اصفهان Amir Shirazi دانشگاه اصفهان Iran
21 RK drone Hamed Abbasi Islamic Azad University of Kermanshah Iran
22 VAIO Robotic Amin Ebrahimi Khayyam University of Mashhad Iran
23 Shahab Quad golnoush abaei Shahabdanesh Institute of Higher Education Iran

تیم های پیش ثبت نام شده

  نام تيم سرپرست تيم وابستگى كشور
1 A-Team Hojjat Abedie Free Iran
2 R2Lab Milad Mousavi Kia Islamic Azad University of West Tehran Branch Iran
3 mrc Mohammad Nourbakhsh Islamic Azad University of Khomeini shahr (Isfahan) Iran
4 CWCR amir hosein madani پژوهشکده مخابرات بیسیم مؤسسه آموزش عالی بنیان Iran
5 RDMA Mazda Moatari Marvdasht Islamic Azad University Iran
6 Arita farzad salmani samadi Islamic Azad University Ardabil Iran
7 Arita A Farzad salmani samadi Islamic Azad University ardabil Iran
8 ROBOSINA mohsen salehi Bu-Ali Sina University Iran
9 BM Mohsen Madani دانشگاه ازاد اسلامی واحد شهر قدس Iran
10 SRC Larissa Khodadadi دانشگاه آزاد تبریز Iran
11 AUTMAV-2 علی جامعی تیم ریزپرنده ی دانشگاه صنعتی امیرکبیر Iran
12 Arnema Rohullah Husaini Azad Eslamshahr university Iran
13 MRSK Shapour Ebrahemi دانشگاه فنی و حرفه ای سما واحد کرمانشاه Iran
14 IRSE Ashkan Safavi sohi Islamic Azad University of South Tehran Branch Iran
15 khayyam hashem sakkaki Islamic Azad University of Neyshabur Iran
16 KN2C mojtaba ahangar arzati K.N.toosi university of technology Iran
17 خانه رباتیک محمد ابراهیم قائمی خانه رباتیک Iran
18 MRL Omid Emamgholi QIAU Iran
19 UI-AI Mehrdad Poursina University of Isfahan Iran
20 persis masoud ghazavi Islamic azad university khomeini shahr branch Iran
21 UM_ARL Loo Chu Kiong Advance Robotic Lab Malaysia
22 Sorena Majid Amani Sorena Robotic Group Iran
23 cyrus_uav Rozbeh Farhadi Islamic Azad university Iran
24 RRL Behzad Lotfi دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام (ره) Iran
25 Horizon Mohammad Nourbakhsh Najafabadi Islamic Azad University of Khomeini shahr Branch (Isfahan) Iran
26 ARURA Elyas Nategh Islamic Azad University of Najafabad Iran
27 اذرخش امیر فیلی ایزد آزاد Iran
28 صاعقه Seyed Rahim Jebreili Islamic Azad University of Mashhad Iran
29 vru saba hashemi داشگاه ولیعصر رفسنجان Iran
30 Bonab University طاهر دیبائی University of Bonab Iran
31 BehRobot Ali Ahmadi ... Iran
32 UPNOP Kerman Hossein Rezaei UPNOP company Iran
33 <> mohammadnavid khaleghiyar ArnemA Iran
34 ArnemA robotic mohammadnavid khaleghiyar - Iran
35 ASB-Copter Reza Keykha - Iran
36 بهتا sayed reza taheri BehtaTeam Iran
37 دانشگاه اصفهان Amir Shirazi دانشگاه اصفهان Iran
38 Samen Mohammad Bagher Atefi Imam Reza University Iran
39 Coriolis mostafa momeni Islamic Azad University South Tehran Branch Iran
40 ARIA AMIN LOTFIPOOR ISLAMIC AZAD UNIVERSITY Iran
41 winner Faezeh Abdollahpour آزاد Iran
42 RK drone Hamed Abbasi Islamic Azad University of Kermanshah Iran
43 anshan seyed Mehdi Fayazi Islamic azad university of izeh Iran
44 VAIO Robotic Amin Ebrahimi Khayyam University of Mashhad Iran
45 Shahab Quad golnoush abaei Shahabdanesh Institute of Higher Education Iran

نتایج

Day 1
Day 2
Day 3