Menu

----------------------------------------------------------------------

 

ارتباط با کمیته فنی لیگ

  

به منظور ارتباط با کمیته فنی لیگ امداد دانش‌آموزی، ارسال آدرس آپلود فیلم روبات و هرگونه تبادل نظر با کمیته فنی،

لطفا تنها ​با آدرس ایمیل   JRescue2017@gmail.com   در ارتباط باشید.​

 

----------------------------------------------------------------------

قوانین

زمان به‎روز​آوری:  ​10/دی/1395  -  ​11:26

 

 

دانلود (نسخه آزمایشی) قوانین

تذکر: ملاک کمیته فنی، قوانین فارسی است.

 

 

  • گزارش فنی تیم (Team Description Paper):

    TDP باید مطابق نگارش نمونه فایل‎های زیر و با رعایت نکات ذکرشده در قوانین مسابقات بین‎المللی ربوکاپ آزاد ایران 1396 نوشته شده و از طریق وب سایت رسمی مسابقات (حساب کاربری) ارسال شود.

    TDP - Docx   |   TDP - PDF

    به منظور ورود محتوا می بایست حالت نمایش پرتال را در وضعیت ویرایش قرار داده سپس از منوی ماژول و یا لینک موجود استفاده نمایید.

    جدول زمان بندی



    ​1 آذر  ​الی  3 بهمن 1395 پیش ثبت‌‎ نام
    4 بهمن الی​  1 اسفند 139​5 بررسی فنی تیم‎​‎‎‎ها
    2 اسفند الی  22 اسفند 1395 ثبت ‎نام زود هنگام
    2​3 اسفند 139​5  ​الی  ​1​1 ​فروردین 1396 ثبت‌ نام با تاخیر
    1​4 فروردین و 1​5 فروردین 1396
      (حضور تمامی تیم‌ها در 14 فروردین الزامی است)  
    ​حضور و آماده‎سازی تیم‎ها
    ​در محل مسابقات
    1​6 ​الی ​18 فروردین 1396 برگزاری مسابقات
        (بازدید برای عموم آزاد)    

    تیم های پیش ثبت نام کننده

      نام تيم سرپرست تيم وابستگى كشور
    1 RRL Parsa Shahsavari Robotech Computer INC. Iran
    2 Resistance Group Behshad Havaei Darolquran Highschool Iran
    3 Kavosh Danesh Hossein Mahdipour Danesh Highschool Iran
    4 BRL emad omidvar دبیرستان بعثت مشهد Iran
    5 Danesh mohammad javad vasei Danesh Golhak School Iran
    6 Danesh Gholhak Mohammad Javad Vasei Danesh Golhak School Iran
    7 sky rescue team farzaneh moghadam دبیرستان سلام دخترانه منطقه 3 -ونک Iran
    8 Sadra Robot 2 MOHAMAD SADEGH MOJTABAEE آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا Iran
    9 Sadra Robot 3 MOHAMAD SADEGH MOJTABAEE آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا Iran
    10 TESLA Sina Majidi TESLA INDUSTRIAL GROUP Iran
    11 Victory Group Behshad Havaei Darolquran Highschool Iran
    12 ESLAM Mojgan Behtoie ESLAM high school Iran
    13 Salam Dibaji Mohammad Reza Riyahi دبیرستان دوره دوم سلام دیباجی Iran
    14 RED RESCUE sajad Norouzian Faruji کانون پرورش فکري و دانشگاه آزاد یزد Iran
    15 kavosh ghalam hossein mehdipour ghalam highschool Iran
    16 POOYESH-A ALI GHANDEHARI EMAM SADEGH HIGHSCHOOL Iran
    17 رایمند 1 HOSSEIN AHMAD ZADEH رایمند ربات Iran
    18 رایمند 2 HOSSEIN AHMAD ZADEH رایمند ربات Iran
    19 IR-FORCE Milad Moradi Bidhendi دبیرستان سلام ایران زمین Iran
    20 رایمند3 mehdi soleymani رایمند ربات Iran
    21 رایمند 4 mehdi soleymani رایمند ربات Iran
    22 BESAT HOSEIN NIROUMAND مجتمع آموزشی بعثت مشهد Iran
    23 مکاترونیک چمران behnam barazande mehr هنرستان شهید چمران قزوین Iran
    24 Apika Pariya Mehrbod پژوهشسرای فضیلی اصفهان Iran
    25 Harbinger Salam Farmanie Salam Farmanie Iran
    26 آریانا erfan Saeed Fard کانون پرورش فکري و دانشگاه آزاد یزد Iran

    نتایج

    Day 1
    Day 2
    Day 3