Menu

 

----------------------------------------------------------------------

 

اطلاعیه شماره 1  -  23/آذر/1395

 

آدرس ایمیل لیگ امداد فضای مشترک دانش‌آموزی:

 

به منظور ارتباط با کمیته فنی لیگ امداد فضای مشترک دانش‌آموزی، ارسال آدرس آپلود فیلم روبات و هرگونه تبادل نظر با کمیته فنی،

لطفا تنها ​با آدرس ایمیل   cospace@iranopen.ir   در ارتباط باشید.​

قوانین

زمان به‎روز​آوری:  ​2​3/آذر/1395  -  ​0​1:​​38

 

 

دانلود نسخه 0 قوانین

تذکر: ملاک کمیته فنی، قوانین فارسی است.

 

 

  • گزارش فنی تیم (Team Description Paper):

    TDP باید مطابق نگارش نمونه فایل‎های زیر و با رعایت نکات ذکرشده در قوانین مسابقات بین‎المللی ربوکاپ آزاد ایران 1396 نوشته شده و از طریق وب سایت رسمی مسابقات (حساب کاربری) ارسال شود.

    TDP - Docx   |   TDP - PDF

    جدول زمان بندی



    ​1 آذر  ​الی  3 بهمن 1395 پیش ثبت‌‎ نام
    4 بهمن الی​  1 اسفند 139​5 بررسی فنی تیم‎​‎‎‎ها
    2 اسفند الی  22 اسفند 1395 ثبت ‎نام زود هنگام
    2​3 اسفند 139​5  ​الی  ​1​1 ​فروردین 1396 ثبت‌ نام با تاخیر
    1​4 فروردین و 1​5 فروردین 1396
      (حضور تمامی تیم‌ها در 14 فروردین الزامی است)  
    ​حضور و آماده‎سازی تیم‎ها
    ​در محل مسابقات
    1​6 ​الی ​18 فروردین 1396 برگزاری مسابقات
        (بازدید برای عموم آزاد)    

    تیم های پیش ثبت نام کننده

      نام تيم سرپرست تيم وابستگى كشور
    1 Allameh Tabatabaei Mohamad Maleki دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی واحد گلستان Iran
    2 علوم رباتیک Naeem Aleahmadi علوم رباتیک Iran
    3 Gorilla 1 Naeem Aleahmadi علوم رباتیک Iran
    4 F9_secondry Nargess Seifi Farzanegan9 Iran
    5 F9_primary Saba Sajasi Farzanegan Iran
    6 salam-farmaniyeh kimia kianzar salam farmaniyeh Iran
    7 Rabbani Rojin Ansari Dakhel Rabbani Educational Complex Iran
    8 A.T.F Hamed Abiri موسسه اندیشه مهر علامه طباطبایی Iran
    9 ae team bardia barabadi دبیرستان انرژی اتمی Iran
    10 Sadra Robot 8 MOHAMAD SADEGH MOJTABAEE آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا Iran
    11 Sadra Robot 9 MOHAMAD SADEGH MOJTABAEE آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا Iran
    12 ESLAM Mojgan Behtoie ESLAM high school Iran
    13 Echoic Elham Iravani Salam Resalat High School Iran
    14 ESLAM B Mojgan Behtoie ESLAM high school Iran
    15 Helli 7 Matin Qasemi دبیرستان علامه حلی 7 Iran
    16 Helli_programer Mohamad Ghasemi Helli School Iran
    17 Helli_programer2 Mohamad Ghasemi Helli School Iran
    18 Farzanegan 1 Elham Daneshmand دبیرستان فرزانگان 1 Iran
    19 Nilan Elham Daneshmand دبیرستان دوره اول فرزانگان 4 Iran
    20 ASA Sodabeh Zarezadeh کانون پرورش فکري و دانشگاه آزاد یزد Iran
    21 roshd alireza ghane دبیرستان رشد Iran
    22 ferdosi شیوا درویش free Iran
    23 DSP1 Amir Mohammad Taheri دبیرستان دوره اول دانش 2 Iran
    24 DSP2 امیر اسماعیل برزگری دبیرستان دوره اول دانش 2 Iran
    25 DSP_Primary vahid taghavipour دبیرستان دوره اول دانش 2 Iran
    26 talash2017 iman javadi talash high school Iran
    27 ROYAN mohsen abdolahi Emam Sadegh high School Iran
    28 Farzanegan 4 Mina Mohammadi دبیرستان دوره دوم فرزانگان 4 Iran
    29 Rayan Mahsan Farmahini Farahani دبیرستان دوره دوم فرزانگان 4 Iran
    30 FFY Yasaman Yaghoubi Roshan دبیرستان دوره اول فرزانگان 4 Iran
    31 IR-FORCE Alireza Alizadeh Rad دبیرستان سلام ایران زمین Iran
    32 atomic energy Mohsen Iranmanesh دبیرستان انرژی اتمی Iran
    33 Sina1 Fahimeh Chodani Aboualisina Primary School Iran
    34 Sina2 aboualisina school Aboualisina Primary School Iran
    35 رایمند 6 ARMAN AGHIGHI رایمند ربات Iran
    36 رایمند 7 ARMAN AGHIGHI رایمند ربات Iran
    37 رایمند 8 ARMAN AGHIHGI رایمند ربات Iran
    38 Sina aboualisina school Aboualisina High School Iran
    39 Mofid ali khorasani مربی Iran
    40 AMOS mohamad amin najaf gholian salam zeynoddin Iran
    41 WALL.E Free Team Free Iran
    42 Baymax - Free - -Free- Iran

    نتایج

    Day 1
    Day 2
    Day 3