Menu

در لیگ CoSpace دانشآموزان وظیفه هدایت دو روبات در دو زمین متفاوت را بر عهده دارند. در هر زمین اشیایی وجود دارد که روبات‌ها با جستجو در زمین به جمع‌آوری آنها می‌پردازند. علاوه بر این روبات‌ها می‌توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و از این ارتباط در راستای رسیدن به هدف کمک بگیرند. در این لیگ نوجوانان با الگوریتم‌های مکان‌یابی، کنترلی و هوش مصنوعی آشنا می‌شوند.

 

مسابقات ایران اپن تنها در بخش مجازی برگزار می‌شود و نیازی به ساخت ربات نیست.

 

در کنار بخش پیشرفته لیگ CoSpace،

مسابقات ایران اپن 2016 در بخش مقدماتی نیز برگزار می‌شود که قوانین و محدوده سنی هر دو بخش در قوانین ذکر شده است.

 

تذکر1: تعداد افراد عضو یک تیم باید بیشتر از یک نفر و حداکثر 6 نفر باشد، در غیر اینصورت حضور  تیم در مسابقات ممکن نیست.

تذکر2: تیم‌ها موظف هستند جهت احراز صلاحیت علاوه بر TDP و فیلم، یک فایل DLL حاوی الگوریتم روبات با شرایط ذکر شده در قوانین آماده کنند. این فایل DLL را به همراه فیلم کار روبات مجازی به ایمیل آدرس CoSpace@iranopen.ir ارسال کنید. لطفا در نامگذاری فایل DLL قالب نام‌گذاری فیلم را رعایت کنید.

 

پس از ارسال فیلم برای کمیته فنی لیگ CoSpace، حتما باید ایمیل تاییدیه دریافت فیلم را از جانب کمیته فنی دریافت کنید.

جهت مطرح کردن سوالات و ارسال فیلم فقط با ایمیل آدرس​ CoSpace@iranopen.ir مکاتبه کنید؛ TDP باید از طریق سایت مسابقات ارسال شود.

 

کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام اختصاصی و رسمی لیگ امداد فضای مشترک

توجه داشته باشید که:

 

ملاک اصلی کمیته فنی برای انتشار اخبار، اطلاعیه‎ها و هر گونه خبررسانی صرفا سایت رسمی مسابقات است.

 

RCJ Soccer Instagram       RCJ Soccer Telegram

Instagram       Telegram

 

 

 

----------------------------------------------------------------------

 

 

----------------------------------------------------------------------

 

 

----------------------------------------------------------------------

 

قوانین

زمان به‎روز​آوری:  ​2​3/آذر/1395  -  ​0​1:​​38

 

 

دانلود نسخه 0 قوانین

تذکر: ملاک کمیته فنی، قوانین فارسی است.

 

 

  • گزارش فنی تیم (Team Description Paper):

    TDP باید مطابق نگارش نمونه فایل‎های زیر و با رعایت نکات ذکرشده در قوانین مسابقات بین‎المللی ربوکاپ آزاد ایران 1396 نوشته شده و از طریق وب سایت رسمی مسابقات (حساب کاربری) ارسال شود.

    TDP - Docx   |   TDP - PDF

    • سرپرست لیگ‎های دانش‎آموزی:

    جناب آقای محمد شمالی، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، ایران


    • کمیته فنی لیگ امداد فضای مشترک:

    1- جناب آقای علیرضا نظری، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، ایران

    2- جناب آقای پیمان یوسفی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی، ایران

    3- جناب آقای احسان باقرزاده، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی، ایران



    جدول زمان بندی



    ​1 آذر  ​الی  3 بهمن 1395 (تا 10 بهمن تمدید شد) پیش ثبت‌‎ نام
    4 بهمن الی​  1 اسفند 139​5 بررسی فنی تیم‎​‎‎‎ها
    2 اسفند الی  10 اسفند 1395 (به روز شد) ثبت ‎نام زود هنگام
    11 اسفند الی  20 اسفند 1395 (به روز شد) ثبت‌ نام با تاخیر
    1​4 فروردین و 1​5 فروردین 1396
      (حضور تمامی تیم‌ها در 14 فروردین الزامی است)  
    ​حضور و آماده‎سازی تیم‎ها
    ​در محل مسابقات
    1​6 ​الی ​18 فروردین 1396 برگزاری مسابقات
        (بازدید برای عموم آزاد)    

    تیم های پذیرفته شده

      نام تيم سرپرست تيم وابستگى كشور
    1 Allameh Tabatabaei Mohamad Maleki دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی واحد گلستان Iran
    2 Gorilla 1 Naeem Aleahmadi علوم رباتیک Iran
    3 A.T.F Mohamad Maleki موسسه اندیشه مهر علامه طباطبایی Iran
    4 ae team bardia barabadi دبیرستان انرژی اتمی Iran
    5 Sadra Robot 8 MOHAMAD sadegh mojtabaei آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا Iran
    6 ESLAM Morteza Faghani ESLAM high school Iran
    7 ESLAM B Alireza Khandan ESLAM high school Iran
    8 Helli_programer Farhad faghfoori Helli School Iran
    9 Helli_programer2 Amirhomayoon Azizi Helli School Iran
    10 roshd morteza malekanpour دبیرستان رشد Iran
    11 ferdosi maryam MAHMOUDHASHEMI free Iran
    12 DSP1 Amir Esmaeil Barzegari دبیرستان دوره اول دانش 2 Iran
    13 talash2017 iman javadi talash high school Iran
    14 ROYAN Emad Gharakhani Emam Sadegh high School Iran
    15 FFY Elham Daneshmand دبیرستان دوره اول فرزانگان 4 Iran
    16 IR-FORCE Alireza Alizadeh Rad دبیرستان سلام ایران زمین Iran
    17 atomic energy Mohsen Iranmanesh دبیرستان انرژی اتمی Iran
    18 Sina1 Fahimeh Chodani Aboualisina Primary School Iran
    19 Sina2 Arash Shahsavari Aboualisina Primary School Iran
    20 رایمند 6 ARMAN AGHIGHI رایمند ربات Iran
    21 رایمند 7 ARMAN AGHIGHI رایمند ربات Iran
    22 Sina Nazanin Khoshroo Aboualisina High School Iran
    23 AMOS mohamad amin najaf gholian دبیرستان سلام شهید زین الدین Iran
    24 WALL.E Fatemeh Gharaie Free Iran
    25 Pasargad Mohamad Maleki دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی واحد فرمانیه Iran
    26 REMC-Roshd Ariana Miar RaheRoshd Educational Complex Iran
    27 RMC-Way Melika Mahmodniya Rabbani Educational Complex Iran
    28 سلام یوسف آباد Mahdi Safari فرزندان یوسف اباد Iran
    29 سلام یوسف آباد 1 Mahdi Safari فرزندان یوسف اباد Iran
    30 ARIANAROBOT1 monireh dehghan tezerjani آموزشگاه آزادفنی و حرفه ای اریاناربات Iran
    31 ARIANAROBOT monireh dehghan tezerjani آموزشگاه آزادفنی و حرفه ای اریاناربات Iran
    32 Farzan Zahra Hosseini فرزانگان 2 Iran
    33 Farzanegan Zahra Hosseini فرزانگان 2 Iran
    34 Farzanegan2 Zahra Hosseini فرزانگان 2 Iran
    35 melat1 arshia ghanbari melat-highschool Iran
    36 Bay max Fatemeh Gharaie آزاد Iran
    37 OEG-Pikachu Katja Cullmann Oekumenisches Gymnasium zu Bremen Germany

    تیم های پیش ثبت نام کننده

      نام تيم سرپرست تيم وابستگى كشور
    1 Allameh Tabatabaei Mohamad Maleki دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی واحد گلستان Iran
    2 علوم رباتیک Naeem Aleahmadi علوم رباتیک Iran
    3 Gorilla 1 Naeem Aleahmadi علوم رباتیک Iran
    4 F9_secondry Nargess Seifi Farzanegan9 Iran
    5 F9_primary Saba Sajasi Farzanegan Iran
    6 salam-farmaniyeh kimia kianzar salam farmaniyeh Iran
    7 RMC-Comp Nika Elini Rabbani Educational Complex Iran
    8 A.T.F Mohamad Maleki موسسه اندیشه مهر علامه طباطبایی Iran
    9 ae team bardia barabadi دبیرستان انرژی اتمی Iran
    10 Sadra Robot 8 MOHAMAD sadegh mojtabaei آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا Iran
    11 Sadra Robot 9 Sadra Robot آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا Iran
    12 ESLAM Morteza Faghani ESLAM high school Iran
    13 Echoic Elham Iravani Salam Resalat High School Iran
    14 ESLAM B Alireza Khandan ESLAM high school Iran
    15 Helli 7 Matin Qasemi دبیرستان علامه حلی 7 Iran
    16 Helli_programer Farhad faghfoori Helli School Iran
    17 Helli_programer2 Amirhomayoon Azizi Helli School Iran
    18 Farzanegan 1 Elham Daneshmand دبیرستان فرزانگان 1 Iran
    19 Nilan Elham Daneshmand دبیرستان دوره اول فرزانگان 4 Iran
    20 ASA Sodabeh Zarezadeh کانون پرورش فکري و دانشگاه آزاد یزد Iran
    21 roshd morteza malekanpour دبیرستان رشد Iran
    22 ferdosi maryam MAHMOUDHASHEMI free Iran
    23 DSP1 Amir Esmaeil Barzegari دبیرستان دوره اول دانش 2 Iran
    24 DSP2 Amir Esmaeil Barzegari دبیرستان دوره اول دانش 2 Iran
    25 DSP_Primary Vahid Taghavipour دبیرستان دوره اول دانش 2 Iran
    26 talash2017 iman javadi talash high school Iran
    27 ROYAN Emad Gharakhani Emam Sadegh high School Iran
    28 Farzanegan 4 Mina Mohammadi دبیرستان دوره دوم فرزانگان 4 Iran
    29 Rayan Mahsan Farmahini Farahani دبیرستان دوره دوم فرزانگان 4 Iran
    30 FFY Elham Daneshmand دبیرستان دوره اول فرزانگان 4 Iran
    31 IR-FORCE Alireza Alizadeh Rad دبیرستان سلام ایران زمین Iran
    32 atomic energy Mohsen Iranmanesh دبیرستان انرژی اتمی Iran
    33 Sina1 Fahimeh Chodani Aboualisina Primary School Iran
    34 Sina2 Arash Shahsavari Aboualisina Primary School Iran
    35 رایمند 6 ARMAN AGHIGHI رایمند ربات Iran
    36 رایمند 7 ARMAN AGHIGHI رایمند ربات Iran
    37 رایمند 8 ARMAN AGHIHGI رایمند ربات Iran
    38 Sina Nazanin Khoshroo Aboualisina High School Iran
    39 Mofid ali khorasani دبیرستان مفید Iran
    40 AMOS mohamad amin najaf gholian دبیرستان سلام شهید زین الدین Iran
    41 WALL.E Fatemeh Gharaie Free Iran
    42 Baymax - Free - -Free- Iran
    43 Pasargad Mohamad Maleki دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی واحد فرمانیه Iran
    44 Intelligent Bahar Kargar دبیرستان دوره دوم فرزانگان 4 Iran
    45 sezar نیما برزویه Mellat high school Iran
    46 REMC-Roshd Ariana Miar RaheRoshd Educational Complex Iran
    47 RMC-Way Melika Mahmodniya Rabbani Educational Complex Iran
    48 سلام یوسف آباد Mahdi Safari فرزندان یوسف اباد Iran
    49 سلام یوسف آباد 1 Mahdi Safari فرزندان یوسف اباد Iran
    50 ARIANAROBOT1 monireh dehghan tezerjani آموزشگاه آزادفنی و حرفه ای اریاناربات Iran
    51 ARIANAROBOT monireh dehghan tezerjani آموزشگاه آزادفنی و حرفه ای اریاناربات Iran
    52 Red car Fateme Mirzaee دبیرستان دوره اول فرزانگان 4 Iran
    53 01 afrasiab namdar free Iran
    54 bit Afrasiab Namdar free Iran
    55 Axiom Afrasiab Namdar Free Iran
    56 Farzan Zahra Hosseini فرزانگان 2 Iran
    57 Farzanegan Zahra Hosseini فرزانگان 2 Iran
    58 Farzanegan2 Zahra Hosseini فرزانگان 2 Iran
    59 HelliV kamiab yazdi دبیرستان علامه حلی 5 Iran
    60 melat1 arshia ghanbari melat-highschool Iran
    61 Bay max Fatemeh Gharaie آزاد Iran
    62 OEG-Pikachu Katja Cullmann Oekumenisches Gymnasium zu Bremen Germany

    نتایج

    Day 1
    Day 2
    Day 3