Menu

----------------------------------------------------------------------

 

ارتباط با کمیته فنی لیگ

  

به منظور ارتباط با کمیته فنی لیگ امداد دانش‌آموزی، ارسال آدرس آپلود فیلم روبات و هرگونه تبادل نظر با کمیته فنی،

لطفا تنها ​با آدرس ایمیل   JRescue2017@gmail.com   در ارتباط باشید.​

 

----------------------------------------------------------------------

قوانین

زمان به‎روز​آوری:  ​1​2/دی/1395  -  ​​00:44

 

 

دانلود (نسخه آزمایشی) قوانین

تذکر: ملاک کمیته فنی، قوانین فارسی است.

 

 

  • گزارش فنی تیم (Team Description Paper):

    TDP باید مطابق نگارش نمونه فایل‎های زیر و با رعایت نکات ذکرشده در قوانین مسابقات بین‎المللی ربوکاپ آزاد ایران 1396 نوشته شده و از طریق وب سایت رسمی مسابقات (حساب کاربری) ارسال شود.

    TDP - Docx   |   TDP - PDF

    جدول زمان بندی



    ​1 آذر  ​الی  3 بهمن 1395 (تا 10 بهمن تمدید شد) پیش ثبت‌‎ نام
    4 بهمن الی​  1 اسفند 139​5 بررسی فنی تیم‎​‎‎‎ها
    2 اسفند الی  10 اسفند 1395 (به روز شد) ثبت ‎نام زود هنگام
    11 اسفند الی  20 اسفند 1395 (به روز شد) ثبت‌ نام با تاخیر
    1​4 فروردین و 1​5 فروردین 1396
      (حضور تمامی تیم‌ها در 14 فروردین الزامی است)  
    ​حضور و آماده‎سازی تیم‎ها
    ​در محل مسابقات
    1​6 ​الی ​18 فروردین 1396 برگزاری مسابقات
        (بازدید برای عموم آزاد)    

    تیم های پیش ثبت نام کننده

      نام تيم سرپرست تيم وابستگى كشور
    1 Allameh Tabatabaei Mohamad Rafiei دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی واحد آبشناسان Iran
    2 KAVOSH Mohammad Taghi Meraji دبیرستان دانش Iran
    3 Resistance Group Behshad Havaei Darolquran Highschool Iran
    4 GHADIR Hassan Nori - Iran
    5 ESPLORA Amirhossein Rezaei - Iran
    6 ERT reza mahzoniye پژوهسرای فضیلی Iran
    7 Sadra Robot 4 ALI TORK آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا Iran
    8 Sadra Robot 5 mohammad jafarimaram آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا Iran
    9 roshd morteza malekanpour دبیرستان رشد Iran
    10 POOYESH-B ALI GHANDEHARI EMAM SADEGH HIGHSCHOOL Iran
    11 BESAT1 saeid fadakar Besat educational complex Iran
    12 Sina_B Hanie Yazdi Aboualisina High School Iran
    13 Arsham علی کدخدایان ---- Iran
    14 Hexagonal Mahmoud Jafari دبیرستان سلام یوسف آباد Iran
    15 NODET Ali Abolmasoumi دبیرستان علامه حلی 1 Iran
    16 Helli2 Mahmoud Jafari دبیرستان علامه حلی‌ 2 Iran
    17 AHB robot AH B AHB company Iran
    18 AMOS Oveys Rostami دبیرستان سلام شهید زین الدین Iran
    19 HB robot Amir Hossein Bahadorestani - Iran
    20 SAYA Sara Yarmohammadi - Iran
    21 Raymand Hassan Tabrizi - Iran

    نتایج

    Day 1
    Day 2
    Day 3