Menu

----------------------------------------------------------------------

 

ارتباط با کمیته فنی لیگ

  

به منظور ارتباط با کمیته فنی لیگ امداد دانش‌آموزی، ارسال آدرس آپلود فیلم روبات و هرگونه تبادل نظر با کمیته فنی،

لطفا تنها ​با آدرس ایمیل   JRescue2017@gmail.com   در ارتباط باشید.​

 

----------------------------------------------------------------------

قوانین

زمان به‎روز​آوری:  ​10/دی/1395  -  ​11:26

 

 

دانلود (نسخه آزمایشی) قوانین

تذکر: ملاک کمیته فنی، قوانین فارسی است.

 

 

  • گزارش فنی تیم (Team Description Paper):

    TDP باید مطابق نگارش نمونه فایل‎های زیر و با رعایت نکات ذکرشده در قوانین مسابقات بین‎المللی ربوکاپ آزاد ایران 1396 نوشته شده و از طریق وب سایت رسمی مسابقات (حساب کاربری) ارسال شود.

    TDP - Docx   |   TDP - PDF

    جدول زمان بندی



    ​1 آذر  ​الی  3 بهمن 1395 (تا 10 بهمن تمدید شد) پیش ثبت‌‎ نام
    4 بهمن الی​  1 اسفند 139​5 بررسی فنی تیم‎​‎‎‎ها
    2 اسفند الی  10 اسفند 1395 (به روز شد) ثبت ‎نام زود هنگام
    11 اسفند الی  20 اسفند 1395 (به روز شد) ثبت‌ نام با تاخیر
    1​4 فروردین و 1​5 فروردین 1396
      (حضور تمامی تیم‌ها در 14 فروردین الزامی است)  
    ​حضور و آماده‎سازی تیم‎ها
    ​در محل مسابقات
    1​6 ​الی ​18 فروردین 1396 برگزاری مسابقات
        (بازدید برای عموم آزاد)    

    تیم های پذیرفته شده

      نام تيم سرپرست تيم وابستگى كشور
    1 Allameh Tabatabaei Mohamad Rafiei دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی واحد آبشناسان Iran
    2 آریانا نصر 1 Reza Mohamadi آموزشگاه فنی و حرفه ای رباتیک آریانا نصر Iran
    3 Danesh Gholhak Mohammad Javad Vasei Danesh Gholhak School Iran
    4 Sadra Robot 1 davood jafari آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا Iran
    5 SALAM SADR Behshad Hekmat SALAM SADR High School Iran
    6 ESLAM Mohammad reza Hashemian ESLAM high school Iran
    7 Sina Rescue Nastaran Nafisi Aboualisina High School Iran
    8 Sina junior Mahta Sadat Sakaki Aboualisina primary School Iran
    9 fazili tayebe karimi پژوهشسرای فضیلی اصفهان Iran
    10 سلام یوسف آباد Mahdi Safari فرزندان یوسف اباد Iran

    تیم های پیش ثبت نام کننده

      نام تيم سرپرست تيم وابستگى كشور
    1 Allameh Tabatabaei Mohamad Rafiei دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی واحد آبشناسان Iran
    2 RRL Parsa Shahsavari https://t.me/RRLNews Iran
    3 ss Riahi Riahi ss Iran
    4 hidden resque arash kamali آموزشگاه هوش مصنوعی Iran
    5 hidden rescue mohammad amin roein آموزشگاه هوش مصنوعی Iran
    6 آریانا نصر 1 Reza Mohamadi آموزشگاه فنی و حرفه ای رباتیک آریانا نصر Iran
    7 Danesh mohammad javad vasei Danesh Golhak School Iran
    8 Danesh Gholhak Mohammad Javad Vasei Danesh Gholhak School Iran
    9 Sadra Robot 1 davood jafari آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا Iran
    10 TESLA soheil bagherzadeh TESLA INDUSTRIAL GROUP Iran
    11 SALAM SADR Behshad Hekmat SALAM SADR High School Iran
    12 ESLAM Mohammad reza Hashemian ESLAM high school Iran
    13 پژوهشسرای باقرالعلوم ارومیه reza khodaverdyvand keshtyban پژوهش سرای باقرالعلوم Iran
    14 Sina Rescue Nastaran Nafisi Aboualisina High School Iran
    15 Sina junior Mahta Sadat Sakaki Aboualisina primary School Iran
    16 آذرخش Sajed Norouzian Faruji کانون پرورش فکري و دانشگاه آزاد یزد Iran
    17 fazili tayebe karimi پژوهشسرای فضیلی اصفهان Iran
    18 سلام یوسف آباد Mahdi Safari فرزندان یوسف اباد Iran
    19 DORNA_urmia reza khodaverdyvand keshtyban پژوهش سرا ی ناحیه یک ارومیه Iran
    20 hidden team mohammad amin roein آموزشگاه هوش مصنوعی Iran

    نتایج

    Day 1
    Day 2
    Day 3