Qualified Teams

  Team Name Team Leader Affiliation Country
1 Barcode-TRI mohammad javad hadavand تکنوروبیران Iran
2 RoboF8 SOODABEH MAHASANI دبيرستان فرزانگان 8(دوره دوم) Iran
3 Sadra Robot 6 REZA MAHZOONIE آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا Iran
4 F3-JSOT sanaz masoumi motafegh دبیرستان فرزانگان 3 تهران Iran
5 Eslam sanaz masoumi motafegh دبیرستان دوره اول سلام اسلام Iran
6 FMC-Fast melika rostami Farzanegan II Iran
7 JST ahmad mojdehi دبیرستان دوره اول استعدادهای درخشان میرزاکوچک Iran
8 SRT ahmad mojdehi Rasht MirzaKoochak SecondaryHighSchool Iran
9 Ares mahdieh kargaran دبیرستان فرزانگان 1 تهران Iran
10 Otatops-F4 Rojan Bozorg Pour Haji دبیرستان متوسطه1 فرزانگان4 Iran
11 Sina_OW aboualisina school Aboualisina High School Iran
12 SaEeB Soheil Beigi Saeb Research Center Iran
13 Barman Amir Hosein Keighobadi شرکت فن گستران رباتیک بارمان Iran
14 Nesfe jahan seyed alireza alaei دبيرستان شهيداژه اي يك دوره ي دوم Iran
15 AMOS Amirhosein Parisay دبیرستان سلام شهید زین الدین Iran
16 Helli 4Ce Mohammad Mahdi Shirazi Allame Helli 4 Iran
17 مجتمع فرزانگان Aida Rayhani مجتمع فرزانگان تهران دوره دوم Iran
18 Intelligents-F4 zahra Mobli دبیرستان متوسطه 2 فرزانگان4 Iran
19 ReBorn Meysam Yahyayi دبیرستان امام هادی علیه السلام Iran
20 Turbo-TRI zahra sadeghi تکنوروبیران Iran
21 سرو Ali homayounpour دبیرستان علامه حلی ده Iran

Pre-Registered Teams

  Team Name Team Leader Affiliation Country
1 Allameh Tabatabaei Mohamad Maleki دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی واحد میرداماد Iran
2 Barcode-TRI mohammad javad hadavand تکنوروبیران Iran
3 hidden demo arash kamali آموزشگاه هوش مصنوعی Iran
4 Robo Junior Soheil Beigi - Iran
5 RoboF8 SOODABEH MAHASANI دبيرستان فرزانگان 8(دوره دوم) Iran
6 Sadra Robot 6 REZA MAHZOONIE آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا Iran
7 ماست موسیر احمد مژدهی دبرستان دوره اول تیزهوشان میرزاکوچک Iran
8 NOISE Ali Kadkhodayan پژوهشسرای شهید شهریاری اصفهان Iran
9 F3-JSOT sanaz masoumi motafegh دبیرستان فرزانگان 3 تهران Iran
10 Eslam sanaz masoumi motafegh دبیرستان دوره اول سلام اسلام Iran
11 FMC-Fast melika rostami Farzanegan II Iran
12 FMC-Omega aida ahmadi Farzanegan II Iran
13 JST ahmad mojdehi دبیرستان دوره اول استعدادهای درخشان میرزاکوچک Iran
14 علامه حلی 10 Ali Homayounpour دبیرستان علامه حلی 10 Iran
15 SRT ahmad mojdehi Rasht MirzaKoochak SecondaryHighSchool Iran
16 Ares mahdieh kargaran دبیرستان فرزانگان 1 تهران Iran
17 Intelliget-F4 mina yahyavi دبیرستان متوسطه 2 فرزانگان4 Iran
18 Otatops-F4 Rojan Bozorg Pour Haji دبیرستان متوسطه1 فرزانگان4 Iran
19 Sina_OW aboualisina school Aboualisina High School Iran
20 SaEeB Soheil Beigi Saeb Research Center Iran
21 Barman Amir Hosein Keighobadi شرکت فن گستران رباتیک بارمان Iran
22 Nesfe jahan seyed alireza alaei دبيرستان شهيداژه اي يك دوره ي دوم Iran
23 AMOS Amirhosein Parisay دبیرستان سلام شهید زین الدین Iran
24 Helli 4Ce Mohammad Mahdi Shirazi Allame Helli 4 Iran
25 espadana asgharali movazi free Iran
26 مجتمع فرزانگان Aida Rayhani مجتمع فرزانگان تهران دوره دوم Iran
27 Intelligents-F4 zahra Mobli دبیرستان متوسطه 2 فرزانگان4 Iran
28 Anonymous Soheil Sheikh Ahmadi دبیرستان شهید مدنی یک تبریز Iran
29 ReBorn Meysam Yahyayi دبیرستان امام هادی علیه السلام Iran
30 Turbo-TRI zahra sadeghi تکنوروبیران Iran
31 سرو Ali homayounpour دبیرستان علامه حلی ده Iran
32 اسپینر Alireza Alaei شرکت مخابرات استان اصفهان Iran
33 RTEH Ali Hajighasemi دبیرستان دوره دوم شهید اژه ای1 اصفهان Iran
34 2050 عماد رئیسیان مجتمع آموزشی هدایت قم Iran

Results

Day 1
Day 2
Day 3