Qualified Teams

  Team Name Team Leader Affiliation Country
1 Allameh Tabatabaei Amin Zahedi دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی واحد پاسداران Iran
2 aburyhan korosh alifard پژوهش سرای ابوریحان Iran
3 Promise Hamid-Reza Shakurnia پژوهشسرا دانش آموزی غدیر اهواز Iran
4 electron Hamidreza Ramezani آموزشگاه رباتیک الکترون Iran
5 Danesh Gholhak Mohammad Javad Vasei Danesh Golhak School Iran
6 resalat light Amirhossein parisay salam resalat highschool Iran
7 Atlas Yahya Asl Soleimani دبیرستان علامه حلی تهران Iran
8 Eagle seyed razi vesali reykande کانون فرهنگی تربیتی برادران قائمشهر Iran
9 Sadra Robot 7 REZA MAHZOONIE آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا Iran
10 RAYMON ahmadreza zibaei pazhoheshsara fazili Iran
11 Shahriyar erfan shakourzadeh دبیرستان شهید مدنی یک تبریز Iran
12 NOISE Ali Kadkhodayan پژوهشسرای شهید شهریاری اصفهان Iran
13 RATOM negar sedghi دبیرستان فرزانگان 2 تبریز Iran
14 F3-JST sanaz masoumi motafegh دبیرستان فرزانگان 3 تهران Iran
15 ESLAM mojgan Behtoie دبیرستان دوره اول سلام اسلام Iran
16 Robo"f8" Soodabeh Mahasani دبيرستان فرزانگان 8(دوره دوم) Iran
17 Raspberry Pi ahmad mojdehi دبیرستان دوره اول استعدادهای درخشان میرزاکوچک Iran
18 SRT ahmad mojdehi Rasht MirzaKoochak SecondaryHighSchool Iran
19 farzanegan4-LW mina yahyavi دبیرستان متوسطه1 فرزانگان4 Iran
20 Robo Active mina yahyavi دبیرستان متوسطه2 فرزانگان4 Iran
21 SinaPrimary_LW Mozhan Rostami Tehrani Aboualisina Primary School Iran
22 sapiens soheil sheikh ahmadi دبیرستان فرزانگان یک تبریز دوره اول Iran
23 AMOS-Light Amirhosein Parisay دبیرستان سلام شهید زین الدین Iran
24 Ares mahdieh kargaran دبیرستان فرزانگان 1 تهران Iran
25 wall_e vol.8 soheil sheikh ahmadi دبیرستان فرازنگان ناحیه یک تبریز Iran
26 مجتمع فرزانگان Elham Daneshmand مجتمع فرزانگان تهران دوره دوم Iran
27 ReBorn Light Mohsen Mahmoudi دبیرستان امام هادی علیه السلام Iran
28 Invincible Reza KhanAhmadi مرکز علمی پژوهشی امیرالمومنین Iran
29 Turbo-TRI aysoda fat'hi تکنوروبیران Iran
30 نصف جهان Soroosh Moghimi دبيرستان شهيداژه اي يك دوره ي دوم Iran
31 FT Robo1 soheil sheikh ahmadi دبیرستان فرزانگان یک ناحیه 4 تبریز Iran
32 HELLI5_LW++ kamiab yazdi دبیرستان علامه حلی 5 Iran

Pre-Registered Teams

  Team Name Team Leader Affiliation Country
1 Allameh Tabatabaei Amin Zahedi دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی واحد پاسداران Iran
2 M.A.T.I Sahar Jelvegaran - Iran
3 JOKER سروش لشکری UGREEN co Iran
4 aburyhan korosh alifard پژوهش سرای ابوریحان Iran
5 Promise Hamid-Reza Shakurnia پژوهشسرا دانش آموزی غدیر اهواز Iran
6 Robo Junior Soheil Beigi - Iran
7 electron Hamidreza Ramezani آموزشگاه رباتیک الکترون Iran
8 Danesh Gholhak Mohammad Javad Vasei Danesh Golhak School Iran
9 raeika sajad karevan pazhoheshsara fazili Iran
10 resalat light Amirhossein parisay salam resalat highschool Iran
11 Atlas Yahya Asl Soleimani دبیرستان علامه حلی تهران Iran
12 Eagle seyed razi vesali reykande کانون فرهنگی تربیتی برادران قائمشهر Iran
13 Sadra Robot 7 REZA MAHZOONIE آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا Iran
14 RAYMON ahmadreza zibaei pazhoheshsara fazili Iran
15 Shahriyar erfan shakourzadeh دبیرستان شهید مدنی یک تبریز Iran
16 Debris mohammad hossein heydarzadeh سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان استان آذربایجان شرقی Iran
17 رسپری پای احمد مژدهی دبرستان دوره اول تیزهوشان میرزاکوچک Iran
18 NOISE Ali Kadkhodayan پژوهشسرای شهید شهریاری اصفهان Iran
19 RATOM negar sedghi دبیرستان فرزانگان 2 تبریز Iran
20 F3-JST sanaz masoumi motafegh دبیرستان فرزانگان 3 تهران Iran
21 ESLAM mojgan Behtoie دبیرستان دوره اول سلام اسلام Iran
22 Robo"f8" Soodabeh Mahasani دبيرستان فرزانگان 8(دوره دوم) Iran
23 Raspberry Pi ahmad mojdehi دبیرستان دوره اول استعدادهای درخشان میرزاکوچک Iran
24 SRT ahmad mojdehi Rasht MirzaKoochak SecondaryHighSchool Iran
25 Gorilla Naeem Aleahmadi Oulum Robotic Iran
26 farzanegan4-LW mina yahyavi دبیرستان متوسطه1 فرزانگان4 Iran
27 Robo Active mina yahyavi دبیرستان متوسطه2 فرزانگان4 Iran
28 SinaPrimary_LW Mozhan Rostami Tehrani Aboualisina Primary School Iran
29 sapiens soheil sheikh ahmadi دبیرستان فرزانگان یک تبریز دوره اول Iran
30 AMOS-Light Amirhosein Parisay دبیرستان سلام شهید زین الدین Iran
31 Ares mahdieh kargaran دبیرستان فرزانگان 1 تهران Iran
32 wall_e vol.8 soheil sheikh ahmadi دبیرستان فرازنگان ناحیه یک تبریز Iran
33 مجتمع فرزانگان Elham Daneshmand مجتمع فرزانگان تهران دوره دوم Iran
34 ReBorn Light Mohsen Mahmoudi دبیرستان امام هادی علیه السلام Iran
35 Invincible Reza KhanAhmadi مرکز علمی پژوهشی امیرالمومنین Iran
36 Light++ - - free Iran
37 Turbo-TRI aysoda fat'hi تکنوروبیران Iran
38 نصف جهان Soroosh Moghimi دبيرستان شهيداژه اي يك دوره ي دوم Iran
39 پارسيان Pedram Kabir jabari ،،، Iran
40 FT Robo1 soheil sheikh ahmadi دبیرستان فرزانگان یک ناحیه 4 تبریز Iran
41 اسپینر Alireza Alaei شرکت مخابرات استان اصفهان Iran
42 Helli 4Ce Light Mohammad Mahdi Shirazi Allame Helli 4 Iran
43 RTEH Danial Parvaresh دبیرستان دوره دوم شهید اژه ای 1 اصفهان Iran
44 HELLI5_LW++ kamiab yazdi دبیرستان علامه حلی 5 Iran
45 2050 عماد رئیسیان مجتمع آموزشی هدایت قم Iran

Results

Day 1
Day 2
Day 3