Qualified Teams

  Team Name Team Leader Affiliation Country
1 Allameh Tabatabaei Mohamad Rafiei دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی واحد آبشناسان Iran
2 آریانا نصر 1 Reza Mohamadi آموزشگاه فنی و حرفه ای رباتیک آریانا نصر Iran
3 Danesh Gholhak Mohammad Javad Vasei Danesh Gholhak School Iran
4 Sadra Robot 1 davood jafari آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا Iran
5 SALAM SADR Behshad Hekmat SALAM SADR High School Iran
6 ESLAM Mohammad reza Hashemian ESLAM high school Iran
7 Sina Rescue Nastaran Nafisi Aboualisina High School Iran
8 Sina junior Mahta Sadat Sakaki Aboualisina primary School Iran
9 fazili tayebe karimi پژوهشسرای فضیلی اصفهان Iran
10 سلام یوسف آباد Mahdi Safari فرزندان یوسف اباد Iran

Pre-Registered Teams

  Team Name Team Leader Affiliation Country
1 Allameh Tabatabaei Mohamad Rafiei دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی واحد آبشناسان Iran
2 RRL Parsa Shahsavari https://t.me/RRLNews Iran
3 ss Riahi Riahi ss Iran
4 hidden resque arash kamali آموزشگاه هوش مصنوعی Iran
5 hidden rescue mohammad amin roein آموزشگاه هوش مصنوعی Iran
6 آریانا نصر 1 Reza Mohamadi آموزشگاه فنی و حرفه ای رباتیک آریانا نصر Iran
7 Danesh mohammad javad vasei Danesh Golhak School Iran
8 Danesh Gholhak Mohammad Javad Vasei Danesh Gholhak School Iran
9 Sadra Robot 1 davood jafari آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا Iran
10 TESLA soheil bagherzadeh TESLA INDUSTRIAL GROUP Iran
11 SALAM SADR Behshad Hekmat SALAM SADR High School Iran
12 ESLAM Mohammad reza Hashemian ESLAM high school Iran
13 پژوهشسرای باقرالعلوم ارومیه reza khodaverdyvand keshtyban پژوهش سرای باقرالعلوم Iran
14 Sina Rescue Nastaran Nafisi Aboualisina High School Iran
15 Sina junior Mahta Sadat Sakaki Aboualisina primary School Iran
16 آذرخش Sajed Norouzian Faruji کانون پرورش فکري و دانشگاه آزاد یزد Iran
17 fazili tayebe karimi پژوهشسرای فضیلی اصفهان Iran
18 سلام یوسف آباد Mahdi Safari فرزندان یوسف اباد Iran
19 DORNA_urmia reza khodaverdyvand keshtyban پژوهش سرا ی ناحیه یک ارومیه Iran
20 hidden team mohammad amin roein آموزشگاه هوش مصنوعی Iran

Results

Day 1
Day 2
Day 3