Qualified Teams

  Team Name Team Leader Affiliation Country
1 hidden team arash kamali آموزشگاه هوش مصنوعی Iran
2 artificial intellegence mohammad amin roein آموزشگاه هوش مصنوعی Iran
3 Robust Khadije Abbaszade Jartoode دبستان نور علوی Iran
4 RMC-AQRoom Fargol Azimi Rabbani Educational Complex Iran
5 Everwin Amir Reza Yari free Iran
6 آریانا نصر البرز Reza Mohamadi Nasrabadi آموزشگاه فنی و حرفه ای آریانا نصر البرز Iran
7 Sadra Robot 10 Sajad Karavan آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا Iran
8 TESLA A Soheil Bagherzadeh سازمان جوانان جمعیت هلال احمر Iran
9 TESLA B Sorosh Zamanian سازمان جوانان جمعیت هلال احمر Iran
10 TESLA C soheil bagherzadeh TESLA INDUSTRIAL GROUP Iran
11 آینده سازان Mohammad Sohail fesahat کانون پرورش فکري و دانشگاه آزاد یزد Iran
12 FMC-Life Yasaman Ahmadi Tabatabaei Farzanegan II Iran
13 RISK Reihaneh Rashidi Nejad دبیرستان فرزانگان دوره اول ناحیه دو کرمان Iran
14 MEC Reyhane Rohani دبیرستان فرزانگاه دوره اول ناحیه دو کرمان Iran
15 RGK Sedighehe Honari دبیرستان فرزانگان دوره اول ناحیه دو کرمان و پژوهشسرای ابن سینا ناحیه یک کرمان Iran
16 IR-FORCE Mohammad Hesam Hemmati دبیرستان سلام ایران زمین Iran
17 HI PLANT HOSSEIN AHMAD ZADEH رایمند ربات Iran
18 رایمند 5 MOHAMMAD HOSEINI رایمند ربات Iran
19 رایمند 9 MOHAMMAD HOSEINI رایمند ربات Iran
20 SinaDemo_S Sara Moghavem Ghaffari Aboualisina High School Iran
21 Noise Ali Kadkhodayan پژوهشسرای دانش آموزی شهید شهریاری Iran
22 Robust 6 Khadije Abbaszade Jartoode دبستان نور علوی Iran
23 artrobot mohammad amin roein آموزشگاه هوش مصنوعی Iran
24 یا ابا صالح saleh kheyrkhah دبیرستان استاد معین2((دوره اول)) Iran
25 Kerman Zand Paras Tafahomei Shahid Zandi Incubator center of Research Iran
26 Robust 66 Khadije Abbaszade Jartoode دبستان نور علوی Iran
27 M3a Micromanipulator Robot Alireza Rowhanimanesh دانشگاه سراسری نیشابور Iran
28 Sadra Robot 11 Behzad Vaez چیستا رباتیک صدرا Iran
29 Sadra Robot 12 Behzad Vaez چیستا رباتیک صدرا Iran
30 انجمن تحقیقات الکترونیک arezoo faghihi انجمن تحقیقاتی و پژوهشی رباتیک و الکترونیک Iran
31 khalaghan dorsa monavari اموزشگاه غیر دولتی بهارستان Iran
32 baharestaN4 Sayena Barahmand آموزشگاه بهارستان Iran
33 soroosh. Pouyan Ranjbar هنرستان فنی سروش Iran

Pre-Registered Teams

  Team Name Team Leader Affiliation Country
1 hidden team arash kamali آموزشگاه هوش مصنوعی Iran
2 artificial intellegence mohammad amin roein آموزشگاه هوش مصنوعی Iran
3 Robust Khadije Abbaszade Jartoode دبستان نور علوی Iran
4 RMC-AQRoom Fargol Azimi Rabbani Educational Complex Iran
5 Everwin Amir Reza Yari free Iran
6 آریانا نصر البرز Reza Mohamadi Nasrabadi آموزشگاه فنی و حرفه ای آریانا نصر البرز Iran
7 Sadra Robot 10 Sajad Karavan آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا Iran
8 Terabyte parham sedghamiz دبیرستان دکتر محمود افشار و دبیرستان رازی Iran
9 DEMOROBO Reyhane Raygan پژوهش سرای رازی9 Iran
10 DEMOCUP Mohammad erfan Zekri پژوهش سرای رازی9 Iran
11 RAZICUP Mohammad Reza Ataie پژوهش سرای رازی9 Iran
12 TESLA A Soheil Bagherzadeh سازمان جوانان جمعیت هلال احمر Iran
13 TESLA B Sorosh Zamanian سازمان جوانان جمعیت هلال احمر Iran
14 TESLA C soheil bagherzadeh TESLA INDUSTRIAL GROUP Iran
15 آینده سازان Mohammad Sohail fesahat کانون پرورش فکري و دانشگاه آزاد یزد Iran
16 Hi palant محمد حسینی رایمند ربات Iran
17 FMC-Life Yasaman Ahmadi Tabatabaei Farzanegan II Iran
18 RISK Reihaneh Rashidi Nejad دبیرستان فرزانگان دوره اول ناحیه دو کرمان Iran
19 MEC Reyhane Rohani دبیرستان فرزانگاه دوره اول ناحیه دو کرمان Iran
20 RGK Sedighehe Honari دبیرستان فرزانگان دوره اول ناحیه دو کرمان و پژوهشسرای ابن سینا ناحیه یک کرمان Iran
21 IR-FORCE Mohammad Hesam Hemmati دبیرستان سلام ایران زمین Iran
22 HI PLANT HOSSEIN AHMAD ZADEH رایمند ربات Iran
23 رایمند 5 MOHAMMAD HOSEINI رایمند ربات Iran
24 رایمند 9 MOHAMMAD HOSEINI رایمند ربات Iran
25 SinaDemo_S Sara Moghavem Ghaffari Aboualisina High School Iran
26 Noise Ali Kadkhodayan پژوهشسرای دانش آموزی شهید شهریاری Iran
27 MirzaAllies1 محسن حاجی کریمیان دبیرستان میرزا کوچک خان رشت دوره دوم Iran
28 Robust 6 Khadije Abbaszade Jartoode دبستان نور علوی Iran
29 artrobot mohammad amin roein آموزشگاه هوش مصنوعی Iran
30 wall_e vol.8 Soheil Sheikh Ahmadi دبیرستان فرازنگان ناحیه یک تبریز Iran
31 Blur Soheil Sheikh Ahmadi دبیرستان شهید مدنی یک تبریز Iran
32 یا ابا صالح saleh kheyrkhah دبیرستان استاد معین2((دوره اول)) Iran
33 Kerman Zand Paras Tafahomei Shahid Zandi Incubator center of Research Iran
34 Robust 66 Khadije Abbaszade Jartoode دبستان نور علوی Iran
35 M3a Micromanipulator Robot Alireza Rowhanimanesh دانشگاه سراسری نیشابور Iran
36 Sadra Robot 11 Behzad Vaez چیستا رباتیک صدرا Iran
37 Sadra Robot 12 Behzad Vaez چیستا رباتیک صدرا Iran
38 F1K Kimia Tohidi دبیرستان فرزانگان ناحیه یک Iran
39 Sorosh Sadra Robot هنرستان سروش اصفهان Iran
40 انجمن تحقیقات الکترونیک arezoo faghihi انجمن تحقیقاتی و پژوهشی رباتیک و الکترونیک Iran
41 khalaghan dorsa monavari اموزشگاه غیر دولتی بهارستان Iran
42 BLUE ساینا برهمند L Iran
43 baharestaN4 Sayena Barahmand آموزشگاه بهارستان Iran
44 soroosh Sadra Robot هنرستان فنی سروش اصفهان Iran
45 soroosh. Pouyan Ranjbar هنرستان فنی سروش Iran

Results

Day 1
Day 2
Day 3